آخرین ها

پیش ثبت نام عتبات عالیات

پیش ثبت‌نام سفر زیارتی #عتبات_عالیات (نجف، کربلا، سامرا وکاظمین) ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان با همکاری و هماهنگی‌های انجام شده مابین معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، سفر زیارتی عتبات عالیات عراق به مدت ۵ روز تدارک دیده شده است که دانشگاه بین المللی مذاهب […]

اشتراک گذاری
۲۳ آبان ۱۴۰۲
392 بازدید
کد مطلب : 1234

پیش ثبت‌نام سفر زیارتی #عتبات_عالیات (نجف، کربلا، سامرا وکاظمین) ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان

✍با همکاری و هماهنگی‌های انجام شده مابین معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، سفر زیارتی عتبات عالیات عراق به مدت ۵ روز تدارک دیده شده است که دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی در این زمینه رابط و معرفی کننده بوده و سایر امور اجرایی و مسائل مالی با دفتر نهاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین می‌باشد.

✅جزئیات: هزینه سفر ۴۷/۰۰۰/۰۰۰ریال به صورت قسطی (۱۷/۰۰۰/۰۰۰نقد و دو فقره چک صیادی به مبلغ ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال ) به ازای هر نفر و عوارض خروج از کشور. هزینه ثبت نام فرزندان تا دو سال رایگان(فقط هزینه بیمه دریافت می گردد) بالای ۲ تا ۵ سال نیم بها و بالای ۵ سال تمام بها.

🔻اسکان: هتل درجه یک نزدیک حرم مدت سفر: ۵ روز (۲ شب نجف ، ۲ شب کربلاو یک شب سامرا و کاظمین )

🔻مدارک موردنیاز : گذرنامه بین المللی با حداقل ۶ ماه اعتبار و یا گذرنامه اربعین

زمان حرکت: مهلت ثبت نام تا یکشنبه ۵ آذر و تاریخ حرکت سه شنبه عصر ۲۱ آذر

ظرفیت: ۴۰ نفر (همکاران و دانشجویان که تمایل به ثبت‌نام در این سفر معنوي را دارند، می‌توانند جهت انجام پیش ثبت‌نام و معرفی به کاروان مذکور از طریق فرم زیر ثبت نام نمایند):

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *